Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
5 põhjust, miks valida Laen.ee pangalaenu asemel?
Blogi

5 põhjust, miks valida Laen.ee pangalaenu asemel?

Suuremad ja väiksemad pangad, krediitkaardid, tarbimislaenud ning muud krediidiasutused - tänapäeval on erinevaid lisaraha taotlemise võimalusi turul mitmeid ning valikut tehes tuleb lähtuda võimalikult soodsatest tingimustest ja võimalustest.

Toome välja 5 peamist põhjust, miks tasub olla Laen.ee klient.

 

Kiirus. Laenutaotluse kiired vastused

Lisaraha vajadus tekib tihti ootamatult ning seega teame, et kiired vastused laenutaotlusele on meie klientide jaoks olulised. Oleme Laen.ee's loonud süsteemi automaatseks ja mugavaks nii, et kliendina saad taotluse vastuse võimalikult ruttu. Positiivne või negatiivne vastus - igal juhul panustame kiiresse teavitusse.

Laenutaotlusi esitada saad suisa ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas. Kui vajad lisainfot või Sul on meile küsimusi, töötame 7 päeva nädalas, E-R 8:00 - 20:00 ning nädalalõpul L-P 10:00-18:00. Võta julgelt ühendust!

 

Intress ja mõistlikud laenukulud

Intressimäär mängib laenupakkumise otsustusprotsessi juures äärmiselt olulist rolli. Just mõistlikud intressimäärad, sujuvad protsessid ning taskukohased laenukulud annavad Laen.ee klientidele pankade kõrval alternatiivse laenuvõimekuse.

Võrdle kindlasti nii intressiga kaasnevaid kulusid, teenustasusid kui Sinu enda ajakulu laenutaotlemise protsessis - ka Sinu aeg maksab. Tee tark valik, mis on soodne, mugav ja kiire.

 

Paindlikkus ja maksepuhkuse võimekus

Oleme viimaste aastate ja kuude jooksul näinud, kuidas majanduslik ja poliitiline olukord maailmas võib muutuda sisuliselt üleöö. Paratamatult näeme tagajärgi, vahel ka ebakindlust tuleviku ees.

Seega on paindlikkus laenupakkumise tingimuste juures üks oluline aspekt, mida Laen.ee oma klientidele pakub. Võimaldame maksepuhkust ning vajadusel laenugraafiku ümbermängimist ja võimalust refinantseerimiseks. Maksepuhkuse ja -graafiku muutmise võimekus tasub iga finantskohustuse sõlmimise eel oma teenusepakkujalt täpsemalt üle küsida ning selle kohta põhjalikult uurida.

Just nii tekib ka Sulle endale teatav turvatunne ootamatu tuleviku ees.

 

Mugav laenutaotluse protsess

Täidad laenutaotlust ja tunne on, nagu oleks tegemist põhjaliku ankeediga, millega mõne kauge maa viisat taotleda? Laen.ee on laenu taotlemise protsessi äärmiselt mugavaks teinud - küsime konkreetselt vaid infot, mida vastuse andmiseks ja laenu väljastamiseks vajame.
Ei mingeid üleliigseid fakte ega ristküsitlusi - vaid info, mida me reaalselt otsustamiseks ja vastutustundlikuks laenamiseks kasutame. Eriti mugav ja kiire on protsess juba Laen.ee klientidele - nendele on toimivad automaatprotsessid 24/7.

 

Pikaajaline kogemus ja usaldus

Laen.ee kuulub Placet gruppi, mil on rohkem kui 16-aastane kogemus uudsete finantsteenuste pakkumisel. Oleme aastatepikkuse tegutsemisaja jooksul pakkunud kiire lisaraha võimekust kümnetele tuhandetele rahulolevatele klientidele ning loonud neile keerulisteks perioodideks finantsilise tugivõrgustiku.

Pikaajaline kogemus annab meile võimaluse mõista kliendi vajadusi ka pidevalt muutuvas maailmas. Pakume järjest enam mugavamaid ja uudsemaid lahendusi, mis konservatiivsetele pankadele innovaatilisi alternatiive pakuvad. Näiteks, meie krediitkaardid.

Ole oma laenuvõimalustest teadlik!

Laen ja pangad käivad kokku, kuid pankade kõrval on mitmeid mugavamaid, kiiremaid ning samuti usaldusväärseid finantsteenuse pakkujaid, kellest tasub teadlik olla. Kiirus, taotluse täitmise mugavus ning mõistlikud kaasnevad kulud annavad võimaluse panga kõrval võtta võrdluseks laenupakkumine ka laen.ee lehel.

Mistahes finantsteenuse valikul tutvu lähemalt kaasnevate kulude ning tingimustega - veendu, et laen oleks paindlik ning laenuga kaasnevad kulud välja toodud. Võta pakkumisi erinevalt krediidiandjalt, vali oma vajaduste jaoks sobivaim laenupakkuja või uuri lisa laen.ee laenuspetsialistidelt.

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?