Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Refinantseerimislaen ehk Sinu mitmet laenust saab üks
Blogi

Refinantseerimislaen ehk Sinu mitmet laenust saab üks

Kevadine remondilaen, et maja katus vahetada; suvine järelmaks, et finantseerida uut külmikut; sügisene kiirlaen, et tasuda ootamatu autoremont? Vahel on elu ootamatuid kulutusi täis ning võime end ühel hetkel avastada mitme erineva laenupakkuja tugevas finantssurves.

Kuigi laenuvalikud on tehtud hetkeolukorra emotsiooni ja kindlustunnet silmas pidades, võivad laenukohustused olla igakuiselt siiski päris raske koorem, mida kanda.

Kas teadsid, et saad varasemalt võetud finantskohustused üheks mugavaks refinantseerimislaenuks liita ning seeläbi oma laenu kuutasu vähendada, kulusid hajutada ja teenusepakkuja hulka minimeerida?

Teeme refinantseerimise Sinu jaoks lihtsaks ja arusaadavaks.

 

Refinantseerimine kui mitme laenu ühendamine

Refinantseerimislaen on mõeldud erinevate laenude, liisingute ja järelmaksude ühendamiseks uueks laenuks, mis tasub kõik varasemad kohustused. Sulle jääb varasemate kohustuste asemel alles vaid üks teenusepakkuja, kellelt refinantseerimislaenu võtsid.

 

Miks on mõistlik refinantseerimislaenu peale mõelda?

Sinu kui kliendi jaoks on refinantseerimise suurimad kasud:

1. Mugavus liita mitu kallist laenu üheks

Mitme laenulepingu (nt järelmaks, remondilaen, autolaen), teenusepakkuja, halduskulude ja maksetähtaja asemel jääb Sulle üks refinantseerimislaenu leping, konkreetne maksetähtaeg ning usaldusväärne ja pikaajalise kogemusega finantspartner.
Ühte laenu on palju lihtsam, soodsam ja selgem hallata.

2. Kulude hajutamine mugavale laenuperioodile

Sinu varasemate laenude kuumaksed ühendatakse ning refinantseerimislaenu tulemusena saad jagada varem võetud kohustused mõistlikumale ajaperioodile ja vähendada seniste laenude kuumakset.
Üldiselt on Sul refinantseerimislaenuga võimalus saada ka soodsama intressimääraga laen. Uuri kindlasti!

3. Toimiv erinevate laenutoodete ja -pakkujate lõikes

Refinantseerida saad näiteks varem võetud järelmaksu, liisingu, kiirlaenu ja erinevad tarbimislaenud. Sisuliselt saad refinantseerimislaenuga liita üheks kõik oma aktiivsed kõrge intressiga finantskohustused. Mitmest suurest murest jääb alles üks väiksem!

 

Refinantseerimise protsess – kuidas saab mitmest laenust üks?

Refinantseerimiseks esita refinantseerimise laenutaotlus ning tutvu, mis võimalustega oma tänased laenud ümber mängida saad: missugused on tagasimakseperioodi võimalused ning missuguseks kujuneb Sinu uue kuumakse? Uuri ka refinantseerimislaenu paindlikkuse kohta - maksepuhkuse ja varasema tagasimakse võimalusi.

Üldiselt on protsess nagu tavalise laenu taotlemine - mugav ja kiire. Lõpliku refinantseerimise otsuse korral sõlmid laenulepingu, mis tasub koheselt kõik Sinu varasemad laenukohustused erinevate teenusepakkujate juures ja jätab Sulle alles ühe paindlikuma finantskohustuse - refinantseerimislaenu.

Sinul aitab lahendus saada taas parema krediidivõimekuse ning saada oma laenudest selgem ülevaade.

 

Millal peaks refinantseerimist kaaluma?

Refinantseerimine ei kustuta ühtegi laenu ega finantskohustust, lisaks ei saa erilist efekti madala intressiga laenu, näiteks kodulaenu, refinantseerimisel. Suurima kasuteguri ja tulemuse annab refinantseerimine kallite intresside ja lühikese makseperioodiga laenude liitmisel.

Refinantseerimislaenu tasub kaaluda kui oled:
• võtnud varasemalt äärmiselt kalli kiirlaenu või ebamõistliku intressiga SMS laenu;
• laenu tagatiseks pannud oma auto või muu olulise vara, mille refinantseerimislaen aitab tagatisest vabastada;
• sidunud ennast mitme erineva laenupakkuja teenustega järelmaksudest kiirlaenudeni, ning soovid tänaseid kohustusi mõistlikult hallata;

Kindlasti esita laenutaotlused mitmele erinevale teenusepakkujale ning võrdle saadud tulemusi tänaste lahendustega. Jälgi, kas lisaks laenude mugavamale haldamisele väheneb ka laenu igakuised maksed või krediidi kulukuse määr. Sinu eesmärk on igal juhul kallid kohustused pisut leebemaks saada!

 

Laen.ee refinantseerimislaen – teadlikule laenajale


Laen.ee refinantseerimise lehel saad iseteeninduslikus laenukalkulaatoris laenude liitmist omale vajaolevate summadega nö katsetada ning omale sobilikul hetkel refinantseerimiseks laenutaotluse esitada. Vastuse anname Sulle kiirelt!

Laen.ee läbi saad taotleda laenu 15 000 € limiidi piires isegi kuni 6 aasta pikkuseks perioodiks. Nii on Sul piisavalt aega tänased kohustused hajutada, oma krediidivõimekust parandada ning laenustressi vältida.

Intressimäärad on personaalsed, põhinedes SInu varasemal finantskäitumise ajalool, ja algavad alates 15%. Juba oluliselt soodsam intress kui klassikalisel kiirlaenul! Kindlasti võta teadliku laenajana mitu erinevat laenupakkumist, vaata lisaks intressile kaasnevaid kulusid (lepingutasu jne) ning tee enda jaoks mõistlik otsus!

Sinu varasemad laenuvalikud ei pea takistama ega defineerima tänast elu! Ole teadlik laenaja ja uuri refinantseerimislaenu võimaluste kohta. Vajadusel küsi nõu meie laenuekspertidelt.

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?