Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Osta auto autolaenu abil
Blogi

Osta auto autolaenu abil

Osta auto autolaenu abil

Auto ostmiseks on erinevaid võimalusi, millest enamlevinud on autolaen ja autoliising. Autolaen on üks lihtsamaid ja paindlikumaid viise sõiduki soetamiseks, sest sõiduk kuulub koheselt sulle ja ettekirjutusi sõiduki kasutamiseks ei tehta. Blogiartiklist leiad autolaenu eelised autoliisingu eest ja 2 võimalust autolaenu efektiivseks kasutamiseks.

 

Miks valida autolaen autoliisingu asemel?

 

Autolaen on finantseerimisvõimalus, millega saad osta auto, aga tasuda selle eest igakuise fikseeritud tagasimaksega. Erinevalt autoliisingust, kus auto kuulub finantseerijale ehk enamasti pangale, kuulub autolaenu korral auto koheselt omanikule. See tähendab, et autot saab vabalt kasutada ning finantseerija poolt ettekirjutusi pole. 

 

Toome välja põhilised autolaenu eelised autoliisingu ees:

 

  1. Omandiõigus on peamine põhjus, miks eelistatakse autolaenu autoliisingu asemel. Autolaen võimaldab soetada sõiduki enda nimele, mis annab sõiduki omanikule omakorda rohkem vabadust ega kohusta teda näiteks kaskokindlustust vormistama. 
  2. Paindlikkus, mis kaasneb autolaenu väikese lepingutasuga, madala intressiga ja paindliku laenusummaga. Lisaks ka asjaoluga, et sõiduk kuulub koheselt selle omanikule, mitte finantseerijale.

 

Viisid autolaenu kasutamiseks

 

Autolaenuga saab soetada endale ükskõik millise sõiduki, millest unistanud oled. Tegemist ei pea olema isegi autoga - autolaenuga võib soetada nii paadi, jahi, väikebussi, matkabussi või mopeedi. Kuna autolaenu summa laekub sinu pangakontole enne tehingu sooritamist, ei pea oma ostu Laen.ee teenindajatega kooskõlastama - soeta selline sõiduk, nagu ise soovid.

 

Autolaenu saad kasutada näiteks:

  1. Uue auto või sõiduki soetamiseks: kui unistuste sõiduki ostmisest jääb ressursse puudu, saad kasutada autolaenu võimalusi lisafinantseeringuna. Lisaks saad kasutada ka autolaenu täielikult uue sõiduki eest tasumiseks.
  2. Kasutatud auto soetamiseks: saad osta kasutatud auto otse ja see kuulub koheselt sulle. Autolaenu pakub Laen.ee

 

Kui soovid soetada uue auto, mis kuulub koheselt sulle, või vajad lisafinantseeringut olemasoleva sõiduki kulude katmiseks, on autolaen selleks suurepärane võimalus. Laen.ee autolaen on paindlik finantseering, mille vormistamine on kiire ja mugav. Ka laenutaotluse vastuse saad vaid ühe tunniga. 

 

Vestlus - konsultant
Tere!
Meie klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: Suletud.
Оma küsimuse palume Teid saata klienditeeninduse e-postile klienditugi@placetgroup.ee, e-kirjas jätta enda küsimus ja kontaktandmed, et vajadusel oleks meil võimalus Teiega ühendust võtta.