Laen.ee blogi Uudised, kampaaniad ja parimad pakkumised!
Kiirlaen 0% intressiga- turu parim pakkumine!
Blogi

Kiirlaen 0% intressiga- turu parim pakkumine!

Igal inimesel tuleb elus ette olukordi, milleks valmis pole. Tihti hõlmavad need olukorrad ka ootamatuid kulutusi: erakorraline hambaravi, külmkapp lakkab töötamast, lemmikloom vajab ravi või auto ei käivitu. Kuna ootamatud situatsioonid on stressirohked, siis kulutuste kiireks katmiseks on Laen.ee loonud soodsate tingimustega kiirlaenu.

Kiirlaenu eelise

 

Uutele klientidele laen tasuta kuni kuueks kuuks. Laen.ee pakub esimese laenu puhul kuni kuueks kuuks 0% intressiga tagasimakset summas kuni 1000€ (Kui sellest ei piisa, taotle 7500€ tarbimislaenu)

Administrariivne tasu puudub, tänu millele ei pea laenutaotlust esitades muretsema ühegi kulu pärast. Kliendi ainsad kulutused on laenu tagasimaksed.

Mugav ja kiire taotlemine, kuna kiirlaenu taotluse saab esitada veebis või telefonis. Lisaks saabub ka laenutaotluse vastus vaid ühe minutiga, olles tõeline abiline ootamatutes olukordades.

Tagasta laen nii nagu soovid, aktsepteerime laenu tagasimakseid nii sularahas kui ka laekumistena kellegi teise kontolt. Tagasta laen nii, nagu on sulle mugav.

Tagasimaksetähtaeg alates 1 kuust kuni 3 aastani, sobitudes iga kliendi finantsilise olukorraga. Tagastamine toimub graafiku alusel iga kuu, küll aga on vajadusel võimalik laenuperioodi pikendada või hoopis laen ennetähtaegselt tagastada.

Ära anna kellelegi aru, kiirlaenu taotlemisel ei küsi Laen.ee laenu otstarbe kohta küsimusi. Kasuta laenusummat nii, nagu parasjagu vaja.


Kiirlaenu tüüptingimused

Enne laenutaotluse esitamist on loomulik soovida teada tüüptingimusi, millest tulenevalt enda sobivuses laenu taotlemiseks veenduda. Kiirlaen väljastatakse vähemalt 21-aastasele füüsilisele isikule, kellel on püsiv ja stabiilne sissetulek. Kiirlaenu taotluse saab esitada summas 200-1000€, mille tagasimakse tähtaeg on olenevalt vajadusest 1 kuu kuni 3 aastat. Seega on tegemist paindlike tingimustega laenuga, mis vastab täpselt sinu olukorrale ja vajadustele.

Esitades laenutaotluse Laen.ee kaudu esmakordselt, kehtib kiirlaenu puhul 0% intress kuni kuueks kuuks, olemasolevatele klientidele kehtib intressimäär alates 1,5% kuus. Lisaks erineb uute klientide laenu taotlemine veel kohustusega isiku tuvastamisele - olemasolevatel klientidel on laenutaotluse esitamine selle võrra veelgi kiirem. Nimelt on olemasolevatele klientidele loodud juba unikaalne profiil, mille abil on võimalik hoida silma peal enda arvelduskontodel ning olla alati kursis viimaste pakkumistega.

Kiirlaenu taotlemine on lihtne

Kiirlaenu taotlemine koosneb vaid kolmest sammust: esita laenutaotlus, saa personaalne pakkumine ning kasuta raha, mis on laekunud sinu pangakontole. Tutvu kiirlaenu tingimuste ja näidiskuludega Laen.ee kodulehel. Kui soovid laenu saada oma Revolut, Paysera või N26 kontole, siis ka selline võimalus on meil täitsa olemas!

Kui aga kiirlaenu tingimused ei vasta sinu ootustele ning vajad suuremat lisafinantseeringut, siis soovitame tutvuda ka tarbimislaenu ning krediidikonto tingimustega. Mõlema laenu puhul on tegemist soodsate tingimustega laenudega.

Ootamatud olukorrad ei pea olema ebameeldivad - mine väljakutsetele vastu Laen.ee abiga.
Laen.ee - laenud igaks olukorraks!

Vestlus - konsultant
Tere!
Kuidas saame Teid aidata?